середа, 27 січня, 2016, 16:15 Львів
Львівська митниця активно готується до вступу в ЄС

Львівська митниця продовжує готуватися до можливого вступу України в ЄС. Її працівники вивчають законодавство з питань митної справи, яке є у Європейському Союзі. Таким чином, коли буде реально розглядатися питання вступу України до ЄС, структура митниці вже буде готова до цього.

Про це під час прямого ефіру повідомив начальник Львівської митниці Левко Прокіпчук спеціально для програми перших західноукраїнських новин «Огляд дня» телеканалу ZIK (щобудня о 21:00).

Наразі працівники митниці займаються питанням розмитнення гуманітарної допомоги. Адже після початку конфлікту на сході, Україна почала отримувати багато гуманітарного вантажу від іноземців.

«За участю львівських волонтерів та громадських організацій нам вдалося внести зміни до Закону України «Про гуманітарну допомогу». Зокрема,  вирішили проблему з транспортними засобами, які передають для українських військових з-за кордону. Відтепер такі вантажі можуть визнаватися гуманітарною допомогою», – зазначив Левко Прокіпчук.

Також начальник Львівської митниці додав, що головною проблемою все ж залишається термін визнання цієї гуманітарної допомоги. Так, найбільше часу займає підготовка рішення Мінсоцполітики щодо визнання гуманітарного вантажу. Цей процес може триває від 2-х до 3-х тижнів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 23:56:14