вівторок, 26 січня, 2016, 11:19 Суспільство
Рік без Кузьми. У Мережі з’явився кліп з унікальними кадрами із сімейного архіву
Лідер гурту «Скрябін» Андрій Кузьменко
Лідер гурту «Скрябін» Андрій Кузьменко

До річниці смерті лідера гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка у Мережу виклали змонтований з уривків різних його концертів кліп на пісню «Кінець фільму», яка стала однією з останніх у житті Кузьми. 2 лютого на телеканалі ZIK відео покажуть вперше.

2 лютого 2015 року страшна ДТП забрала Кузьму. Це стало шоком не лише для його рідних, друзів та найпалкіших фанатів, а й для всієї України: він був кумиром для багатьох, і не лише через пісні, а й через активну життєву позицію, бо не боявся бути собою, не боявся говорити правду.

Звичайний хлопець з містечка на Львівщині, Андрій Кузьменко за час своєї творчої діяльності здобув надзвичайну популярність. Він просто співав про те, що важливо, про те, що болить кожного. Кузьма не був святим, але його поважали і любили, бо він був добрим і чесним із собою та цілим світом.

У новому кліпі на пісню «Кінець фільму» зібрані світлини співака з різних періодів життя: на одних – маленький Андрійко із щирим дитячим поглядом, на інших – молодий хлопець, сповнений енергії і бажання творити. Автори відео також використали уривки з концертів Скрябіна різних років. Тут можна побачити і перші виступи ще зовсім юного Кузьми. Із кожною секундою відео ніби подорожуєш у часі разом із музикантом по концертах, фестивалях, знімальних майданчиках. У кожному кадрі Кузьма справжній: десь усміхнений, життєрадісний, десь іронічний, а десь зосереджений і серйозний.

У відео також використані кадри із передач, у яких він брав участь, зокрема, на телеканалі ZIK за кілька місяців до трагічної ДТП.

 

Кліп завершують фанати Кузьми, які у соцмережах висловлювали співчуття через несподівану втрату: «Великі музиканти не помирають. Вони просто перестають давати концерти, бо вони живі до тих пір, поки їхню музику цінують, люблять і слухають», «Він був для мене не просто співаком… Він був для мене хорошою людиною, другом, земляком… Земля йому пухом.. ДТП. Три літери. В яких стільки горя і втрат… Сумуємо…», «Падай вгору, Кузьма, усім на зло! Ти був сам собі країною, а тепер будеш сам собі небом, там же теж танцюють танець пінгвіна, хіба ні? Ми тебе не забудемо! Вічна пам’ять».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 11:55:04