Новини » Суспільство 26 січня, 2016, 12:03
30 січня у Львові відзначатимуть 12 років української Вікіпедії
Фото: radiosvoboda.org
Фото: radiosvoboda.org

30 січня у Львові відзначатимуть 12 років української Вікіпедії.

Про це повідомляє громадська організація «Вікімедіа Україна».

Вікіпедію пишуть волонтери, і кожен може долучитися до її поліпшення. Щоб допомогти початківцям отримати необхідні вміння, вікіпедисти організовують Вікімарафон, який пройде з 13:00 по 18:00 на вул. Галицькій, 1.

Вікімарафони, або editathon’и, – це події, що поєднують у собі короткий краш-курс із редагування Вікіпедії із практичним досвідом створення чи доповнення статей – користуючись порадами досвідчених вікіпедистів. Така подія у Львові відбувається вперше.

«Для участі у Вікімарафоні бажано взяти з собою ноутбук або планшет. Окрім того, якщо ви маєте конкретну тему, про яку хотіли б написати, можете захопити з собою якесь джерело на цю тему (книжку, збірник статей тощо). Але для участі зовсім не обов’язково заздалегідь вибирати тему – поліпшувати Вікіпедію можна різними способами. Детальна інформація про подію розміщена на спеціальній сторінці у Вікіпедії.

Вікімарафон проходить у рамках триденного онлайнового Вікіфлешмобу 29–31 січня, присвяченого 12-річчю української Вікіпедії, 8-річчю кримськотатарської та 15-річчю англомовної (усі вони зʼявилися у січні). Протягом Вікіфлешмобу кожному відвідувачу сайту пропонується започаткувати нову статтю.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 20:10 :49