Новини » Суспільство

16 лютого розпочинається Всеукраїнський музичний конкурс ім. М. Скорика

Всеукраїнський відкритий музичний конкурс імені Мирослава Скорика відбудеться з 16 по 20 лютого в Національній музичній академії України імені П. І. Чайковського.

Музичне змагання має на меті сприяти творчому зростанню молодих піаністів і підготовці за сучасними світовими стандартами. Переможець конкурсу отримає три тисячі доларів. Музикант, який посяде другу сходинку, буде нагороджений 1 500 доларами, а за третє місце – отримає тисячу доларів. Серед призів – участь у міжнародних майстер-класах у Франції та Німеччині та виступ під орудою Мирослава Скорика із симфонічним оркестром.

«У змаганні можуть взяти участь піаністи з усіх куточків світу в двох вікових категоріях: 13-17 та 18-23 роки. Музична частина складатиметься винятково з творів Мирослава Скорика. Для змагання композитор навіть написав унікальний твір для фортепіано під назвою «Спогад», – розповів Cultprostir представник прес-служби конкурсу.

Засновником конкурсу є «Благодійний фонд Анни Томасишин», а співорганізатором – Національна музична академія України імені П. І. Чайковського та Національна спілка композиторів України. Конкурс проводиться під патронатом Марини Порошенко.

 

Loading...