Новини » Львів 25 січня, 2016, 18:14
У Буську відновили дитячий садочок

Малечі із дошкільного закладу «Берізка», що у Буську, навчатися тепер затишніше, комфортніше та тепліше. Спільними зусиллями уряду Німеччини, Українського фонду соціальних інвестицій, Буської міської та Львівської обласної ради вдалося втілити мікропроект з відновлення дитячого садочку у якому виховуються 120 діток.

Про це сьогодні повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

Привітав дорослих і дітей із відновленням дошкільного закладу голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин. За його словами Львівська обласна рада постійно долучається до хороших справ. Загалом на реконструкцію  ДНЗ у Буську витратили понад 1 мільйон 200 тисяч гривень. За ці кошти вдалося відремонтувати два кабінети для медичних працівників закладу, перекрити дах, замінити старі вікна на нові – енергозберігаючі. Також замінили вхідні та внутрішні двері, відремонтували сходові клітки та коридори, оновили обладнання кухні.

Зазначимо, що Львівська обласна рада надаватиме кошти на підтримку місцевого розвитку. На потреби програми мікропроектів передбачено 35 мільйонів гривень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-29 14:30 :43