понеділок, 25 січня, 2016, 1:33 Політика
Порошенко звернувся до Ради щодо зміни складу Кабміну

На наступному тижні Верховна рада повинна приступити до обговорення зміни складу Кабінету міністрів, а також прийняти низку важливих законопроектів.

Про це заявив президент Петро Порошенко в інтерв’ю українським телеканалам.

Глава держави підкреслив, що очікує від депутатів з понеділка обговорення тексту коаліційної угоди: «Якщо є необхідність внести туди зміни і (обговорення) складу уряду».

«Я не збираюся туди втручатися, це компетенція парламентської коаліції, але спроби розхитати коаліцію буду вважати як безвідповідальні», – зазначив Порошенко.

За словами президента, він очікує від депутатів прийняття пакету безвізових законів, а також законопроектів, спрямованих на підвищення військової дисципліни.

«Чого чекає народ на наступному тижні від парламенту? Прийміть, будь ласка, в першому читанні конституційну реформу в частині судової системи. Ніхто далі не збирається миритися з ситуацією, яка у нас є в судовій системі. Ніхто не дозволить далі мати судову недоторканність, демонструвати безвідповідальна поведінка при прийнятті судових рішень», – сказав глава держави.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 11:56:25