неділя, 24 січня, 2016, 21:39 Регіони
У Рівному пікетуватимуть проти виправдання лікаря, через якого помер 5-річний хлопчик

У Рівному активісти пікетуватимуть управління охорони здоров’я проти виправдання лікаря, у якого помер 5-річний хлопчик

Акція протесту має розпочатися о 10 ранку під стінами обласного управління охорони здоров’я, – повідомляє УНН.

У Рівному активісти пікетуватимуть управління охорони здоров'я проти виправдання лікаря, у якого помер 5-річний хлопчик

Ініціатор пікету – адвокат родини померлого хлопчика Ліана Диновська повідомила, що активісти мають запитати чиновників у чому саме не винен хірург Костянтин Думановський.

«Хай подивляться в наші очі, хай нам в очі скажуть, що хірург, через халатність якого за ніч згоріло дитяче життя, не винен», – пояснила активістка.

Правозахисниця Диновська підкреслила, що активістів обурив висновок членів клініко- експертної комісії управління охорони здоров’я облдержадміністрації за фактом смерті 5-річного Антонюка Миколи.

За її словами, у ньому вказано, що між діями лікаря і смертю дитини немає причинно -наслідкового зв’язку.

«Там є багато різної дурні. Почитайте медичну літературу – смерть дитини від хвороби Крона є вкрай рідкою і попередні прояви були б очевидними і тривалими – кров у калі, блювота, загальна слабкість, проноси, висипка на тілі..., але трішечки промахнулися, у Антонюка нічого подібного не було. Також при поступленні дитини у лікарню – лімфатичні вузли не були збільшеними», – наголосила вона.

Як повідомляв УНН, у грудні в Рівненській обласній дитячій лікарні помер 5-річний хлопчик. Батьки звинуватили завідувача хірургічним відділенням Костянтина Думановського в халатності та винним у смерті дитини. За словами батька Сергія Антонюка, дитина згорала від високої температури, а лікар нічого не вдіяв для порятунку хлопчика. Дитину госпіталізували з діагнозом апендицит, а після смерті в свідоцтві про смерть причиною вказали ГРВІ. Лікаря із лікарні звільнили, розслідування цього випадку проводить і поліція, де за фактом неналежного виконання професійних обов’язків порушене кримінальне провадження.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 20:16:58