неділя, 24 січня, 2016, 22:50 Світ
У британській доповіді у справі Литвиненка все дуже непрофесійно, – Пєсков

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що в британському доповіді по справі Литвиненка все «дуже поверхово, непрофесійно».

Про це Пєсков сказав в ефірі Першого каналу, – повідомляє Газета.ру.

«Про те, що Росія винна, Путін і КДБ було сказано, по-моєму, ще очі покійного Литвиненка ще не закрилися, ці фрази вже були сказані, без яких-небудь наслідків. З чого слід, що, все-таки, звичайно, все дуже поверхнево, все дуже непрофесійно. Реальних намірів встановити істину як не було, так і немає», – сказав Пєсков.

У доповіді, опублікованій 21 січня, голова відкритого розгляду по справі про смерть Литвиненка коронер Роберт Оуен поклав відповідальність за смерть екс-співробітника ФСБ на Росію.

Британський суд оголосив отруйниками Олександра Литвиненка його колишніх колег Андрія Лугового і Дмитра Ковтуна. За даними суду, Литвиненко отримав смертельну дозу полонію-210 під час зустрічі з Луговим і Ковтуном 1 листопада 2006 року. Однозначної мотиви їх дій лондонський суд не встановив.

Раніше стало відомо, що в Мін’юсті Росії не отримували запитів з Лондона у справі Литвиненка.

Екс-офіцер КДБ і ФСБ Олександр Литвиненко помер 23 листопада 2006 року в Лондоні. Встановлено, що причиною смерті стало отруєння радіоактивним полонієм.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-09-21 07:41 :07