Новини » Політика

Нарешті Росія почала платити за свою авантюру й агресію дорогою ціною, – Порошенко

Президент Петро Порошенко заявляє, що Росія платить велику ціну за безвідповідальну політику окупації та агресії в Україні.

Про це Глава держави сказав на Конференції представників органів місцевого самоврядування – членів Асоціації міст України, передає УНІАН.

Глава держави наголосив, що міжнародні санкції проти Росії є складовою Мінських угод щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

«Якщо ви почитаєте рішення Європейського Союзу, рішення наших партнерів – Сполучених Штатів, рішення «Великої сімки», рішення усіх країн – санкції застосовуються за невиконання Мінських угод. І Росія зараз, нарешті, платить велику ціну за свою безвідповідальну авантюру, за агресію, за окупацію, за анексію», – наголосив Порошенко.

При цьому він зауважив, коли був обраний на посаду Президента України, то курс російського рубля до долара становив 31 рубль за долар.

«Вчора – 85! Нафта коштувала 110, вчора – 28, і рівень життя, і золотовалютні резерви, і дефіцит бюджету, і платіжний рахунок, й енергетичні програми – все це є твердим аргументом, що наша стратегічна лінія вибрана правильно, і немає альтернативи політико-дипломатичного шляху повернення українського суверенітету», – наголосив Порошенко.
Loading...