Новини » Суспільство

Лойко відмовився від екранізації Голлівудом свого «Аеропорту»

«...Зранку випав сніг і пролежав до полудня. Кіборги навіть в сніжки встигли пограти в тумані до першого обстрілу. Потім налетів «Град», і зима навколо знову перетворилася на непролазну і смертельну осінь», – цитата із «Аеропорта».

Автор книги про кіборгів «Аеропорт» Сергій Лойко відмовився від контракту вартістю 157 тис. доларів на екранізацію книги у Голлівуді.

Про це Сергій Лойко написав у своєму дописі на Фейсбуці.

«20 січня 2015 Коламбія і Соні Пікчерс запропонували мені продати їм права на мої статті в «Лос-Анджелес Таймс» для того, щоб зробити кіно про оборону Донецького аеропорту. Вони купували ексклюзивні права на використання образів героїв і пов’язаних з ними обставин та ситуацій. Наші переговори тривали близько року. Хтось може назвати мене ідіотом, і, можливо, матиме рацію, але я відмовився від контракту в 157 тис. 500 доларів», – йдеться у дописі.

Свою відмову письменник пояснює тим, що щойно б від підписав цей контракт, голлівудський сценарист почав би писати свій сценарій на цю тему, де сам автор міг би брати участь лише як консультант.

«Я не хочу, аби подвиг хлопців, що загинули в аеропорту, писав якийсь хлопець із Санта-Моніки, потягуючи каліфорнійське вино та вигадуючи сценарій чергового бойовика», – зазначив Лойко.

Він каже, що якщо колись і буде знято кіно про ті події і якщо це буде пов’язане з його книгою, Лойко хоче, аби фільм знімали власне за книгою.

«Я хочу, аби про це було розказано так, як я це бачив на власні очі і так, як насправді все було», –каже він.

«Я не проти пари сотень тисяч доларів. Але вони скінчаться, а ганьба залишиться, якщо під моїм ім’ям знімуть якусь туфту, мені до кінця днів буде соромно перед хлопцями, які поклали свої життя на цій війні», – резюмує автор.

Запропонований Голлівудом Сергієві Лойку контракт у 157 тис. 500 доларів за екранізацію «Аеропорту».
Запропонований Голлівудом Сергієві Лойку контракт у 157 тис. 500 доларів за екранізацію «Аеропорту».


Loading...