Новини » Події

Ірина Геращенко і представник Єврокомісії обговорили гуманітарну ситуацію на Донбасі

Уповноважена Президента з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко зустрілась у Києві із представником гендирекції Європейської Комісії з гуманітарної допомоги і цивільного захисту Жаном – Луї де Брувером. Політики обговорили гуманітарну ситуацію на Донбасі та проблематику внутрішньо переміщених осіб.

«З представником гендирекції Європейської Комісії з гуманітарної допомоги і цивільного захисту Жаном – Луї де Брувером під час його візиту до Києва обговорили гуманітарну ситуацію на Донбасі та проблематику внутрішньо переміщених осіб. Подякувала за допомогу, яку ЄК надає постраждалим від конфлікту, розв’язаного РФ на Донбасі», – написала Геращенко у Facebook.

За її словами, Україна і надалі сприятиме всім програмам гуманітарної допомоги від міжнародних гуманітарних організацій жителям окупованих територій, адже вони допомагають тим, хто найбільше страждає від окупації – хворим дітям, людям з важкими медичними діагнозами, літнім людям.

«Щодо гуманітарних проектів на найближчий час, то висловила переконання, що особливої уваги потребують населені пункти, що знаходяться безпосередньо поблизу лінії зіткнення і куди через непросту безпекову ситуацію іноді важко спрямувати будь – яку допомогу», – додала Геращенко.

Крім того, вона наголосила, що одним із найпроблемніших гуманітарних питань на територіях, постраждалих від конфлікту, є міни – «і тут ми очікуємо активізації співпраці по розмінуванню».

«Обговорили інші аспекти гуманітарного співробітництва Києва і Брюсселя на найближчий рік», – додала Геращенко.

Раніше керівник української сторони Спільного центру з контролю і припинення вогню на сході України генерал-майор Борис Кременецький заявив, що бойовики намагаються поставити Донбас на межу гуманітарної катастрофи.

Loading...