Новини » Львів 22 січня, 2016, 13:09
У бюджеті Львівщини передбачено 4,7 млн грн на народні доми
Фото: lp.edu.ua
Фото: lp.edu.ua

У 2016 році на фінансову підтримку народних домів Львівщини в обласному бюджеті вже передбачили понад 4,7 мільйона гривень.

Про це йшлося вчора, 21 січня, у бізнес-центрі стадіону «Арена Львів» під час зустрічі керівників народних домів Львівщини із владою області щодо матеріально-технічного забезпечення, співпраці та перспектив розвитку осередків культури на селі, інформує прес-служба Львівської ОДА.

«Ці кошти передбачені у цільовій обласній програмі підтримки народних домів. До слова, таку програму ми розробили вперше, – розповіла директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Христина Береговська. – Два мільйони гривень ми плануємо виділити на культурні заходи в усіх народних домах Львівщини, зокрема на гастролі народних колективів. Ще мільйон – на закупівлю технічного та сценічного обладнання: комп’ютерів, проекторів, мікрофонів, колонок. Майже 1,5 мільйона гривень передбачили на купівлю автобуса, 100 тисяч – на кінопокази, майстер-класи, зустрічі з відомими особистостями».

Також директор департаменту звернула увагу керівників народних домів, що до 1 лютого вони мають змогу подати заявку на отримання коштів для вирішення технічних проблем з Державного фонду регіонального розвитку. Христина Береговська також розповіла про можливість залучення грантів міжнародної технічної допомоги: «Ви маєте можливість скористатись цими фінансовими інструментами та залучити додаткові кошти на реалізацію проектів. Ми готові надати максимальну підтримку у цьому».

На співпраці влади та місцевих громад наголосив і заступник голови ОДА Юрій Підлісний. Зокрема, він закликав очільників народних домів проявляти ініціативу.

Також на зустрічі обговорили необхідність збереження мережі культурних закладів після реформи децентралізації.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 02:08 :10