Новини » Економіка 22 січня, 2016, 12:49
Порошенкові пропонують перевести Липецьку фабрику на Херсонщину
Кондитерська фабрика ROSHEN. Фото: telegraf.com.ua
Кондитерська фабрика ROSHEN. Фото: telegraf.com.ua

Херсонська облрада вирішила звернутися до Президента України Петра Порошенка і N. M. Rotschild & Sons Limited з пропозицію про переведення потужностей Липецької кондитерської фабрики ROSHEN на територію Херсонської області.

У зверненні до Президента депутати сподіваються на початок широкомасштабної економічною агресії з боку Російської Федерації, яка вступила у фазу ембарго з 1 січня 2016 року, – повідомляє Kherson.net.

Після вступу в силу постанови КМУ «Про заборону ввезення на митну територію України товарів з Російської Федерації», український інвестор в Росії виявився у фактичній ізоляції.

Так, Липецька кондитерська фабрика, яка інвестувала в 2010-2013 роках у виробництво в Росії 3 млрд 573 млн рублів потрапила під тиск. Майно на 2 млрд рублів було заарештовано Головним слідчим управлінням Російської Федерації в 2015 році.

Тому депутати Херсонської облради просять Президента прийняти економічно обгрунтоване рішення і перевести потужності цієї фабрики в Херсонську область, що дозволить регіону розвиватися і залучати іноземних інвесторів.

Також депутати просять Петра Порошенка приїхати в регіон з робочим візитом для зміцнення авторитету області. У цьому питанні депутати сподіваються на те, що Херсонщина – одна з чотирьох областей Укрїни, в яких Петро Порошенко не був за час президентського терміну, хоча регіон єдиний має сухопутний кордон з окупованим Кримом. В облраді впевнені, що Херсонська область має унікальні географічні та геополітичні переваги, у реалізації яких Президент може допомогти.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 11:17 :54