Новини » Львів 22 січня, 2016, 9:40
На семінарах платників податків Львівщини інформують про новації податкової реформи

Головне управління ДФС у Львівській області розпочало проведення низки семінарів для ознайомлення платників податків Львівщини з нововведеннями в оподаткуванні.

 Цьогоріч, врахувавши минулорічний досвід щодо кількості бажаючих, головне управління ДФС у Львівській області протягом двох днів – 20 січня та 21 січня 2016 року провело семінари для платників податків Львівської області на тему: «Податкова реформа – 2016 (зміни щодо податку на додану вартість, податку на прибуток підприємств, податку на доходи фізичних осіб, єдиного соціального внеску та ін.). Підбиття підсумків 2015 року». Про це повідомляє управління комунікацій ГУ ДФС у Львівській області.

Начальник ГУ  ДФС у Львівській області Ігор Кондро запевнив присутніх, що семінари за необхідності будуть проводитися щотижня.

До участі в роботі семінару були запрошені міжнародний сертифікований професійний бухгалтер Людмила Шахно та експерт з питань використання програмного забезпечення для бухгалтерського обліку Ярослав Сивак.

Учасниками семінарів стали понад 500 платників податків міста Львова та Львівської області.

Присутні мали змогу почути про зміни в оподаткуванні податком на прибуток підприємств, були ознайомлені з порядком подання декларації з податку на прибуток, змінами щодо застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності.

Людмила Шахно зупинилася на змінах в порядку обчислення та сплати ПДВ, акцизного податку, податку на майно та рентної плати, нагадала про правила застосування РРО.

Експерт з питань використання програмного забезпечення для бухгалтерського обліку Ярослав Сивак проаналізував проблемні ситуації, які виникають у платників податків під час подання звітності в електронному вигляді.

Бухгалтери та керівники підприємств також дізналися про зміни по єдиному соціальному внеску, про нововведення в обчисленні та сплаті податку на доходи фізичних осіб, декларування доходів громадян за підсумками 2015 року, нову податкову декларацію про майновий стан і доходи, затверджену наказом Мінфіну № 859 від 02.10.2015.

Про нововведення присутніх проінформували фахівці головного управління ДФС у Львівській області Василь Скупейко, Вікторія Шихова та Галина Бура.

Усі бажаючі мали змогу задати запитання та отримати відповіді, які будуть оприлюднені на суб-сайті головного управління ДФС у Львівській області.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 07:13 :53