Новини » Львів 21 січня, 2016, 13:38
У Буську активісти створили відеоролік про проблеми переселенців та сайт для міськради

Активісти ГО «Інформаційно-ресурсний центр міста Буськ» створили для Буської центральної районної бібліотеки імені Івана Котляревського рекламний відеоролик «Буськ переселенцям», присвячений проблемам внутрішніх переселенців.

Так вони відгукнулись на конкурс соціальної відеореклами «Підтримай внутрішніх переселенців!» у межах Molodiya Festival, який проводиться спільно з Агентством ООН у справах біженців та креативним агентством PROVID.  Про це повідомляє керівник Інтернет-центру Буської районної бібліотеки Богдан Литвин.

Швидко змонтувати відео дозволили подаровані корпорацією Майкрософт нові програмні функції операційної системи WINDOWS 10.

Поки конкурсна комісія оцінює роботи, бущани можуть проглянути відео на офіційному сайті Буської міської ради, який також створений громадськими активістами. Там можна також погортати свіже число Буського часопису «Воля народу».

Довідка.

З початку конфлікту в Україні понад 1,5 млн осіб були змушені залишити свої домівки. Багато з них втратили усе і потребують нашої підтримки. Труднощі з пошуком роботи та житла, нерозуміння та нетолерантне ставлення з боку суспільства – ці та інші проблеми часто переслідують тих, хто не з власної волі був вимушений залишити рідний дім.

Мета конкурсу – привернути увагу до проблем та потреб внутрішніх переселенців, покращити ставлення до цих груп населення та підвищити підтримку і толерантність громадськості до людей, які розпочинають нове життя далеко від дому.

Деталі: http://gurt.org.ua/news/competitions/30503/

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 18:14 :39