Новини » Економіка 21 січня, 2016, 15:29
Синютка просить ЄБРР допомогти з дорогами

Голова Львівської ОДА під час урочистостей з нагоди завершення першого етапу будівництва Бескидського тунелю. Фото: Миколи Тиса/ZIK
Голова Львівської ОДА під час урочистостей з нагоди завершення першого етапу будівництва Бескидського тунелю. Фото: Миколи Тиса/ZIK

Львівська область просить Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) допомогти із фінансуванням ремонтів доріг.

Про це сьогодні на урочистостях з нагоди завершення першого етапу будівництва Бескидського тунелю у Карпатах повідомив очільник Львівщини Олег Синютка.

«Ми дуже просимо європейський банк, щоб вони цього року прийняли рішення про фінансування дороги Львів – Тернопіль і Львів – Самбір – Ужгород. Думаю, що тут однозначно буде підтримка уряду України», – сказав Олег Синюткаю.

Відповідаючи на запитання щодо концесійної дороги Львів – Краковець, голова ЛОДА зазначив, що у 2015 році був зроблений відтинок дороги, який з’єднав автобан із дорогою Львів – Краковець, яка є зараз. Тому є всі підстави оголосити у 2016 р. новий конкурс на будівництво концесійної дороги.

«Тим паче, що ми сьогодні маємо звернення компаній на укладення такої дороги», – сказав Синютка.

Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський додав, що це буде після того, як парламент прийме новий закон про концесії в Україні, який дозволить привести українське концесійне законодавство до світових практик і збільшити кількість учасників у рази.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-05 05:36 :25