Новини » Львів 21 січня, 2016, 8:51
Минулого року Львівщину з офіційним візитом відвідали 90 іноземних делегацій, – ОДА

У минулому році на Львівщину з офіційними візитами завітали 90 делегацій з іноземних країн. Для порівняння таких зустрічей у 2014-му було лише 56.

Про це повідомила директор департаменту міжнародного співробітництва та туризму Львівської облдержадміністрації Тетяна Шепіленко, звітуючи про результати роботи, – передає прес-служба ЛОДА.

«Це свідчить про значну цікавість міжнародної спільноти до Львівщини, – підкреслила Тетяна Шепіленко. – Такий інтерес, зокрема, зумовлений сприятливим інвестиційним кліматом, а також зручними умовами для здійснення господарської діяльності у регіоні».

Найбільше зустрічей із керівництвом Львівської ОДА відбулось з представниками країн Європи (близько 54%), значно менше – з представниками Азійських держав та міжнародних організацій (13% та 16 % відповідно), а також Північної та Південної Америки (8%). В основному іноземних партнерів цікавили економічні питання, серед яких залучення інвестицій та підтримка бізнесу, суспільно-політичні, культурна та туристична сфери.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-05 06:20 :30