Aнонси

усі анонси
Новини » Політика 1994

Генштаб: Сьома хвиля мобілізації – буде

Сьому хвилю мобілізації до Збройних сил України буде проведено.

Про це повідомили у Генеральному штабі Збройних сил України.

«Внаслідок демобілізації четвертої хвилі виникне потреба доукомплектувати ЗСУ. Комплектація буде проводитись як контрактниками, так і мобілізованими. Природно, чим більше буде залучено контрактників, тим меншою буде потреба в мобілізованих», – йдеться у повідомленні Генштабу.

Збройні Сили зацікавлені в максимальному укомплектуванні професійними та мотивованими кадрами – військовослужбовцями служби за контрактом.

«Зараз ведеться робота із мобілізованими четвертої хвилі, а також демобілізованими попередніх хвиль, для залучення їх до служби за контрактом. Після того, як стане зрозумілою кількість контрактників, зможемо назвати потребу в мобілізованих», – повідомляє Генштаб ЗСУ.

У повідомленні наголошується, що у ЗСУ проведено оптимізацію військових частин та бойової підготовки, армія отримала нову техніку та озброєння.

«Ми робимо ставку на посилення бойових спроможностей за рахунок навченості та забезпеченості, а не кількості особового складу.  Таким чином, уже зараз можна сказати, що сьома хвиля буде меншою за попередні. ЗСУ створює умови для залучення контрактників», – йдеться у повідомленні.

Військові, що відслужили 11 місяців, можуть підписати контракт на шість місяців. З 2016 року збільшено зарплату військовослужбовцям – для рядового вона становитиме близько 7 000 гривень, в зоні АТО будуть відповідні надбавки. Ухвалено новий порядок речового забезпечення військовослужбовців. Військові, що мають цивільну вищу освіту, можуть пройти тримісячні курси для отримання офіцерського звання. В подальшому умови служби та якість забезпечення будуть поступово зростати.

Якщо ви розумієте, що можете бути мобілізовані в рамках сьомої хвилі, та бажаєте спробувати себе в ролі контрактника або маєте запитання, звертайтесь на гарячу лінію: 0 800 500 051.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News