Новини » Економіка 15 січня, 2016, 14:43
Активи Roshen в Росії виставили на продаж за $ 200 млн
Фото: ТСН
Фото: ТСН

Російські активи кондитерської корпорації Roshen виставлені на продаж за 200 млн доларів.

Про це розповів генеральний директор корпорації В’ячеслав Москалевський.

«Ми виставили їх приблизно за 200 млн доларів», – сказав він, повідомляє ЛІГА.net.

Гендиректор корпорації додав, що покупця на активи наразі немає.

«Ми виставили його на продаж. Але як тільки ми це зробили, всі реальні покупці пішли в підпілля. Ми жартуємо, що як тільки туди втік Янукович, в Росії почалися ті ж речі, що й у нас при ньому. Покупців нормальних немає, залишилися одні менти та феесбешники. А у них специфічний підхід до купівлі. Тільки вони приходять подивитися актив – на завтра чекайте прокуратуру. Тобто, актив оцінили – і наступного дня починають віджимати», – розповів Москалевський.

Нагадаємо, раніше партнер інвестиційної компанії Макар Пасенюк говорив, що на Липецьку фабрику було два реальних покупці, з якими дійшли до підписання документації.

Але кожного разу за день чи за тиждень до того, як щось повинно було підписуватися, відбувалися якісь катаклізми. До угоди так і не доходило.

Москалевський також заявив, що свою частку в корпорації, незважаючи на заяви Президента, продавати не збирається.

«Я відразу сказав, що коли Петро Олексійович буде продавати корпорацію, перше, що він повинен зробити, – призначити замість мене якусь людину, оскільки я цим займатися не буду. Бо я це робив для себе, а не на продаж. Захоче – нехай продає, я ж не можу сказати «ні», – розповів головний виконавчий директор корпорації.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 10:26 :21