Новини » Львів 13 січня, 2016, 15:03
На Львівщині п’ять людей, яких покусав скажений кіт, купують вакцину за власні кошти
Скажений кіт. Ілюстративне фото
Скажений кіт. Ілюстративне фото

За участю голови Буської райдержадміністрації Львівської області Петра Мороза 12 січня відбулося засідання державної надзвичайної комісії при Буській РДА.

Засідання комісії спричинило те, що 12 січня в приватній садибі м .Буськ виявлено сказ у кота, який загинув. Напередодні скажений кіт покусав 5 осіб. Потерпілі особи за власні кошти придбали антирабічну вакцину (країна-виробник Польща). В лікувально-профілактичних закладах Буського району вакцина відсутня. Про це повідомив власкор ІА ZIK з посиланням на дані Буської РДА.

Для  попередження розповсюдження захворювання на сказ комісією прийнято рішення накласти карантинні обмеження зі сказу в мисливських угіддях ДП «Буський лісгосп» та продовження карантинних обмежень на територію с. Купче, с. Ракобовти Купченської сільської ради, с. Ланерівка Побужанської сільської ради, у зв’язку з підтвердженням захворювання на сказ кота. Також комісією затверджено план заходів із боротьби зі сказом в межах 5-кілометрової зони на вказані вище території.

Довідка ІА ZIK.

Придбати антирабічну вакцину за власні кошти від сказу, імуноглобулін можна у ТОВ «ІМБІОМПЕКС»Ю, м. Київ,  у представника Sanofi pasteur по тел.0503110223. У наявності: вакцина «Верораб» виробник Франція, ціна за 1 дозу – 900 грн; імуноглобулін «Ребінолін», виробник Ізраїль 1 фл. – 2.800 грн.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-23 01:32 :08