Новини » Економіка 12 січня, 2016, 17:51
«Мегаполіс» стверджує, що серед її власників немає російських компаній і громадян

Торгова компанія «Мегаполіс-Україна» заперечує наявність серед її прямих або опосередкованих власників російських компаній і громадян.

Відповідну офіційну позицію озвучили в компанії у вівторок, передає «Інтерфакс-Україна».

«Інформація про те, що «Мегаполіс-Україна» є філією російської групи компаній «Мегаполіс» і входить до групи компаній «Меркурій», не відповідає дійсності. Власниками ТОВ «Торгова компанія «Мегаполіс-Україна» є фізичні особи – громадяни України, Ірландії та Великобританії. Таким чином, серед прямих або опосередкованих власників торгової компанії «Мегаполіс-Україна» немає ні російських компаній, ні громадян Росії, зокрема й Ігоря Кесаєва», – заявили в компанії.

У «Мегаполіс-Україна» наполягають на відсутності законних підстав для блокування її діяльності та попереджають про втрати місцевих бюджетів через простій структурних підрозділів великого платника податків. «У разі продовження незаконного блокування діяльності компанії ми будемо змушені звернутися до правоохоронних органів, а також до суду для відшкодування завданої шкоди», – додали в компанії.

Як повідомлялося, сьогодні у Києві, Луцьку, Ковелі, Рівне, Тернополі активісти громадських організацій блокують роботу найбільшого дистриб’ютора цигарок в Україні, торгової компанії «Мегаполіс-Україна», яка належить до російської групи компаній «Меркурій» олігарха Ігоря Кесаєва.

У Львові 0 3.30 близько 200 активістів Економічного бойкотного руху, Громадської ініціативи «1991», ГО «Рабів до раю не пускають», «Варта1», «Варта 700» заблокували дві гуртівні найбільшого дистриб’ютора цигарок в Україні – торгової компанії «Мегаполіс-Україна.

Народний депутат Сергій Висоцький на своїй сторінці у Фейсбуці зазначив, що блокада триватиме три доби.

«Компанія «Мегаполіс – Україна» була заснована російською компанією «Мегаполіс» і Сім’єю Януковича. За часів минулої влади стала монополістом з дистрибуції сигарет в Україні. За нашими даними поділили компанію 50 на 50», – написав він

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 07:35 :10