Новини » Економіка 11 січня, 2016, 2:10
Євро-5: Визначено автомобілі, які тепер заборонено купувати українцям

Автомобілі, які тепер заборонено купувати українцям Починаючи із 1 січня імпортувати в Україну можна автомобілі не нижче стандарту Євро-5.

Зовні вони нічим не відрізняються від менш екологічних конкурентів, але мають більш досконалу екосистему двигуна, пояснює генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко, – інформує automotoclub.info.

«Це стосується тільки нових автомобілів, які будуть вироблені в Україні, а також будь-яких автомобілів: тих, що були в користуванні, або нові, які з 1 січня починають імпортуватися в Україну. Тобто внутрішні перевезення в Україні, внутрішні переміщення, внутрішні продажі в Україні – хоч стареньких Жигулів, хоч Москвичів – їх це абсолютно не стосується», – зазначив Назаренко.

Євро-5-автомобілі не тільки екологічніші, але й більш дорогі. Однак українці цього не відчують, тому що різницю в ціні компенсує скасований 1 січня додатковий імпортний збір, розповідає експерт. І додає, що деякі імпортні машини навіть подешевшають, адже більшість з них вже в минулому році відповідали новим стандартам. Швидше за все, найбільших труднощів зазнають китайські автоімпортери, які, за словами експерта, поки що продають авто більш низького класу. 

Що ж стосується вторинного ринку імпортного, то, оскільки в Європі стандарт почав діяти з 2009 року, ввезення авто, що були в користуванні понад 5 років, заборонено. А ці машини, за словами фахівця, набагато дешевші нових. Олег Назаренко не виключає, що з цієї причини може збільшитися кількість схем контрабанди.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 09:52 :18