Новини » Події

Під Горлівкою вбили відомого російського ГРУшника

На Донбасі в районі тимчасово окупованій Горлівки убитий один з польових командирів бойовиків з позивним «Боцман».

Про це на своїй сторінці в Facebook написав волонтер, координатор проекту «СтопТеррор» Семен Кабакаев, зазначивши, що вбивство є продовженням низки зачисток, що проводяться за наказом Кремля, – інформує Апостроф.

За даними волонтера, підрозділ, в якому перебував «Боцман», був у складі 3-ї Окремої Мотострілкової Бригади «Беркут» (3 ОМБр), в/ч 08803. Місце постійної дислокації – Горлівка.

«Після вчорашнього усунення полковника Євгена Юрійовича Кононова, позивний «Кіт», це вже стає традицією. За інформацією проекту Стоп Терор, наказ з Москви на зачищення віддали 25 грудня 2015р, ліквідація неугодних Кремлю найманців і місцевих сепаратистів, триватиме близько 2х місяців. Перерозподіл сфер впливу і розстановка нових людей, на місця ліквідованих Дрьомова і прокурора з Єнакієвого, було першими кроками. Москві набридло постійно годувати сепаратистів, поставлені завдання виконуються досить слабо і не приносять прибутку кураторам», – написав Кабакаев.

Він також зазначив, що «ліквідація з ключових посад сепаратистів і найманців» буде продовжуватися.

У той же час, на сторінці «Українського мілітарного порталу» в соцмережі кажуть, що вбитий був офіцером ГРУ РФ.

«Ще одна підозріла смерть серед керівників «російської весни». На 39 році життя від запалення легенів (?) Помер комендант Горлівки з позивним «Боцман». З повідомлення його колеги можна дізнатися, що Боцман був майором ГРУ РФ, можливо відставним, але колишніх ГРУшників, як відомо, не буває. «Боцман» в червні 2014 зайняв місце Безлера і деякий час очолював його загін, який отримав назву «Беркут-меч». На базі цього батальйону зараз розгорнута 3 омсбр «Беркут» 1 АК ДНР. «Боцман» був командиром одного з підрозділів цієї бригади», – зазначили в соцмережі.

Нагадаємо, в окупованому Донецьку в суботу, 9 січня, був убитий один з польових командирів бойовиків «ДНР» Євген Кононов на прізвисько «Кіт», який воював в районах Савур-Могили, Донецького аеропорту і командував бойовиками під час штурму Дебальцеве.

 

Loading...