субота, 9 січня, 2016, 3:35 Події
Журналіст розповів, що чекає «владу» окупованого Криму найближчим часом

Так званого очільника тимчасово окупованого Російською Федерацією українського півострова Крим Сергія Аксьонова можуть ліквідувати після його відходу з «влади».

Таку думку на своїй сторінці в Facebook висловив журналіст Роман Бочкала.

«Я вам скажу інформація про те, що Аксьонова скоро відправлять у відставку не позбавлена ​​сенсу. Такі як він довго не бувають при владі. Він свою брудну справу зробив. Виконав функцію. Путін так описував своє знайомство з Гобліном. Константинов, під час одного з перших сепаратних приїздів до Москви, сказав Володимиру Владіміричу: «Це наш Че Гевара – нам такий зараз потрібен», – написав він.

«Так ось це «зараз» вже минуло. Аксьонову пощастить, якщо йому дозволять жити. Якщо дозволять. А можуть і не дозволити», – додав журналіст.

Бочкала нагадав, як закінчила «влада» окупованих Абхазії і Південної Осетії.

«Просто зайдіть у Вікіпедію і довідаєтеся – скільки їх вже змінилося за короткий час і майже всі вже на тому світі. Хтось помер під час операції, хтось розбився, а когось без зайвих витребеньок просто застрелили. Росія безжальна зі своїми васалами. А Аксьонов вже рудимент», – підкреслив він.

«Але є нюанс. В очах оскаженілих самооборонівців та інших проросійських елементів Аксьонов – герой. І це потрібно враховувати. Згадався фільм «Робокоп». Коли глава корпорації Омнікорп прийшов до висновку, що улюбленцю публіки Робокопу пора померти, він сказав таку фразу: «Хто може бути краще героя? Мертвий герой». Аксьонову звичайно далеко до Робокопа, але фінал його буде сумний. Як і всіх зрадників. Такий закон природи», – резюмував журналіст.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 11:53:24