Новини » Львів

У Дрогобицькому районі Львівщини Різдвяні свята зустрінуть діти з Луганщини

Напередодні Різдвяних свят на Дрогобиччину завітала делегація школярів та вчителів з Луганської області.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на сектор з питань інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

Сьогодні, 6 січня, з гостями Франкового краю зустрівся голова райдержадміністрації Максим Лісогор. Очільник району щиро привітав школярів та їхніх керівників на теренах Дрогобиччини, наголосив на великому значенні таких візитів, які дозволяють глибше пізнати Україну і зрозуміти, що всі ми є її дітьми, незалежно від того, хто де народився і живе – на Заході чи на Сході.

На згадку про зустріч та пам’ять про Різдво на Дрогобиччині голова райдержадміністрації та його перший заступник Володимир Шутко подарували гостям церковні календарики з іконками та молитвами.

Луганчани у свою чергу вручили голові райдержадміністрації Максиму Лісогору малюнок однієї зі своїх учениць, де вона зобразила власне бачення Різдва.

Луганчани перебуватимуть у районі до кінця тижня. На цей період їх гостинно запросили у свої сім’ї жителі Грушова. Для дітей та їхніх педагогів передбачені цікаві зустрічі, екскурсії, знайомство з місцевими традиціями, участь у Різдвяних дійствах.

Як зауважив в.о. начальника відділу освіти РДА Іван Стецко, візити на Різдво дітей зі східних теренів України є традиційними для Дрогобиччини. Минулого року в рамках акції «Схід – Захід разом» в районі гостювали школярі з селища Миронівського Донецької області.

Loading...