Новини » Світ

Центральний офіс Coca Cola вибачився за пост про Крим

Центральний офіс американської компанії Coca Cola заявляє, що агенція, яка розробляла карту Росії в рамках різдвяної кампанії, внесла зміни до зображення без їхнього відома та погодження. Таким чином виробник популярного напою пояснив появу на карті РФ окупованого Криму.

Про це йдеться у відповіді Coca Cola на запит ТСН.

«Команда російської Coca Cola використовувала стилізовану карту Росії як частину різдвяної кампанії. Агенція, яка розробляла карту, пізніше внесла зміни без нашого відома і погодження», – йдеться у відповіді.

У Coca Cola стверджують, що не захищають будь-яку політичну позицію, а також вибачилися за «контроверсійний пост», який був згодом видалений.

Раніше повідомлялося, що компанія Coca-Cola на своїй офіційній сторінці у «Вконтакте» вибачилася за публікацію карти Росії, на якій був відсутній Крим, Калінінградська область і Курильські острови.

Своєю чергою, українське представництво компанії Coca-Cola перепросило за «непорозуміння», що виникло внаслідок публікації карти Росії, на якій Крим був вказаний територією цієї країни, і наголосило, що не підтримує жодних політичних рухів і партій.

 

Loading...