Новини » Політика

Російський експерт щодо планів Кремля у 2016: Під найбільшою загрозою Маріуполь

Президент РФ робить ставку на дестабілізацію ситуації в Україні.

Про це у Facebook пише російський експерт Ігор Эйдман.

«Головні зовнішньополітичні завдання Кремля у 2016 році:

1. Розпалювання сунітсько-шиїтського конфлікту на Близькому Сході. Допомога шиїтським і алавітським сил у протистоянні з сунітами. Фізичне знищення помірної сунітської опозиції в Сирії. Зміцнення режиму Асада при збереженні ІДІЛ, як корисного Кремлю чинника нестабільності в регіоні. Військові провокації проти Туреччини. Підривна діяльність проти Саудівської Аравії. Негласне підбурювання Ірану до військового конфлікту з нею (мовляв, якщо що, всіляко допоможемо).

Мета – посилення в регіоні хаосу і військових дій, здатних привести до піднесення цін на нафту.

2. Дестабілізація ситуації в Україні. Провокація масових акцій, спрямованих на усунення нинішньої української влади. В ідеалі відхід з політичної сцени Порошенка, Саакашвілі та інших особистих ворогів Путіна. Паралельно з цим розширення проросійського анклаву на сході України (під найбільшою загрозою Маріуполь).

3. Посилення російського впливу на політику європейських країн через подальші спроби корумпувати їх політичні еліти (не тільки Греції, Чехії, Словаччини, Угорщини, Кіпру, але й Італії, Німеччині, Франції). В результаті – скасування санкцій ЄС проти Росії.

Думаю, що нічого цього зробити не вдасться. Будуть метушливі рухи, нові військові авантюри і політичні маневри з близькими до нуля результатами», – пише він.

 

Loading...