Новини » Події

На Путіна подають до суду за Boeing 777 та вторгнення в Україну

Засновник і голова міжнародної групи цивільних журналістів Bellingcat Еліот Хіггінс заявив, що подасть проти президента РФ Володимира Путіна до Європейського суду з прав людини щодо краху малайзійського літака Boeing 777 на Донбасі в липні 2014 року, а також російської військової агресії в Україні.

Про це він сказав в інтерв’ю «УНІАН».

Хиггинс / dn.no

«Зараз адвокат Джеррі Скіннер, який представляє жертв катастрофи Локербі, в якій Ліван взяв на себе відповідальність (рейс авіаліній Pan Am, що зазнав аварії 21 грудня 1988 через закладену вибухівку на борту, загинуло 243 пасажири і 16 членів екіпажу), йде в Європейський суд з прав людини зі справою проти РФ і Путіна особисто стосовно того, що сталося з МН17 і щодо російського втручання в Україну», – сказав Хіггінс.

«Також повинна бути публічність щодо того, що зробила Росія, і, що Росія постійно бреше щодо МН-17», – додав він.

Як повідомлялось, у жовтні група Bellingcat оприлюднила докази того, що Boeing 777 на Донбасі був збитий російської зенітної установкою «Бук».

Нагадаємо, в липні 2015 року Конституційний суд РФ дозволив не виконувати постанови Європейського суду з прав людини, якщо вони порушують конституційні норми російської держави.

 

Loading...