Новини » Спорт

На Львівщині стартував Чемпіонат України з лижних перегонів

Упродовж 5–10 січня 2016 року на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України в с. Яворів Турківського району Львівщини триватиме чемпіонат України з лижних перегонів. Паралельно з цими змаганнями проводяться гонки за програмою FIS-стартів.

Ці офіційні представницькі змагання національного рівня проводяться Міністерством молоді та спорту України, федерацією лижного спорту України за сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, пише прес-служба ЛОДА.

Головний суддя чемпіонату України – Андрій Нестеренко (Харків).

Участь у змаганнях беруть найкращі лижники України – 43 чоловіки та 23 жінки, які представляють збірні команди дев’яти областей України.

В перший день змагань на спринтерській дистанції довжиною 1 600 метрів чемпіоном України став Руслан Перехода з Харківщини. Друге місце посів Іван Білосюк (Закарпатська область), на третій позиції Олександр Мукшин (Сумська область). Представник Львівщини Олександр Ченікало посів 25-е місце.

У змаганнях серед жінок чемпіонкою України стала Валентина Шевченко (Київська область). Друге місце виборола Тетяна Антипенко, а третє – Вікторія Олех (обидві – Сумська область). Найкраща з поміж львів’янок Ольга Стефанишин – 16-е місце.