Новини » Львів

Для святкового оздоблення дизайнери радять вживати природні матеріали

У кожній родині по-своєму унікально намагаються прикрашати оселю до Різдвяних свят. Так, щороку майстри з виготовлення новорічних іграшок створюють тисячі різноманітних прикрас на будь-який смак. Натомість дизайнери радять облаштовувати святковий декор власними руками з природніх матеріалів.

Про це йдеться у сюжеті перших західноукраїнських новин «Огляд дня» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK).

У львівському цеху з виготовлення новорічних іграшок 20 майстрів за зміну видувають близько 15 тисяч заготовок для виготовлення скляних прикрас. Пані Ірина робить це вже 25 років. Щоб її кульки були однакової форми, жінка щодня практикує спеціальні дихальні вправи.

Кожну іграшку, після того як видують, обробляють розчином срібла, щоб новорічна кулька мала дзеркальний ефект. Лише після цього її розфарбовують та розмальовують.

Щороку художники наносять на іграшки новий орнамент. Кожен майстер створює свій авторський візерунок.

«Кількість розмальованих кульок залежить від складності візерунку. Так, за день ми можемо розмалювати і 80, і 120 кульок. А якщо орнамент складний, то за день виходить лише 22 іграшки», – розповідає художниця пані Ярослава.

Натомість дизайнери розповідають, що сьогодні особливо популярними є також прикраси з природних матеріалів. Відтак, стильний новорічний декор можна зробити своїми руками.

Наприклад, можна взяти такі матеріали як сіно, сухі гілки дерев та використані корки від вина. Кожен може пофантазувати та створити для себе унікальні та неповторні новорічні прикраси. 

Loading...