Новини » Львів 4 січня, 2016, 14:37
Савельєв: Газета «Ратуша» вводить передплату та шукає незаангажованих інвесторів
Львівська газета «Ратуша»
Львівська газета «Ратуша»

Львівська комунальна газета «Ратуша» з 2016 року вводить передплату та шукає незаангажованих інвесторів в рамках роздержавлення ЗМІ.

Про це у коментарі IA ZIK повідомив головний редактор «Ратуші» Микола Савельєв.

Щодо подальших перспектив видання, головний редактор зазначає, що держава дає рік, щоб підготуватися до роздержавлення.

«Зараз ми шукаємо інвесторів, які не будуть бандитами та політично заангажованими. На сьогодні газети спроможні викупити фінансові групи або політичні партії. Тому ми шукаємо чесних бізнесменів, які могли б вкласти свої гроші і готові випускати незаангажоване видання.

Тих бюджетних коштів, які отримала «Ратуша», замало. Тому з цього року вводиться передплата на газету. Також в редакції з’явиться рекламний відділ, щоб це також приносило гроші. Хоч ціни на газету трішки зростуть, але ми будемо намагатися робити об’єктивні матеріали. Своєї політики ми змінювати не збираємося», – запевнив Микола Савельєв.

Також він повідомив, що гроші на зарплати працівникам газети, які місто заборгувало виданню, «Ратуша» все-таки отримала.

«Гроші ми отримали в останній день роботи казначейства – буквально за дві години до закінчення його роботи. Якби не піднявся інформаційний розголос довкола цієї проблеми, то ніяких грошей ми би не отримали», – сказав Микола Савельєв.

Раніше повідомлялося, що бухгалтерія Львівської міськради не перераховує газеті «Ратуша» понад 147 тисяч гривень на заробітну плату за грудень 2015 року. Проте згодом мер Львова Андрій Садовий запевнив, що «Ратуша» отримає ці кошти 24 грудня.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 00:57 :06