Новини » Події 1690

Активісти «перейменували» Лук’янівський СІЗО на ГУЛАГ

Ввечері 2 січня активістами Чорного Комітету Лук’янівське СІЗО було перейменовано на ГУЛАГ.

Про це пише видання ІНФОРМАТОР.

Відповідний напис було розміщено на воротах Київської тюрми.

Причиною акції стало те, що у ніч на 1 січня в стінах цієї в’язниці загинув політв’язень Макар Колесников.

Адміністрація СІЗО не відповідає на жодні питання громадськості. Враховуючи це, а також молодий вік та чудовий стан здоров’я Колесникова, його смерть ми оцінюємо не інакше як вбивство.

Винні мають бути покарані! А вся тюремна система повинна бути змінена на користь в’язнів. А саме ув’язнення повинно застосовуватись лише у крайніх випадках», – пояснюють у прес-службі Чорного Комітету.

Нагадаємо, Макар Колесников помер у слідчому ізоляторі в ніч з 31 грудня на 1 січня від серцевого нападу.

«Хлопці з Білого Молота, яких ми називаємо «Група Калугіна», займалися тим, що виявляли наркопритони і сповіщали міліції, щоб ті їх закрили. В результаті самі потрапили за грати. Судові засідання по даній справі постійно переносились через відсутність як не судді, то прокурора. Хлопці сидять з травня 2014 року. Тепер їх троє» – написала про подію спікер Комітету визволення політв’язнів Тетяна Близнюк.

Сьогодні в Україні, за даними Комітету визволення політв’язнів, є 110 політично переслідуваних та політичних в’язнів. Серед них – Віта Заверуха, Денис Поліщук та Андрій Медведько, Григорій Гульвіченко і Лесь Черняк, Богдан Тицький, Володимир Гроцков, Ігор Мосійчук.

Loading...
Loading...
Loading...