вівторок, 29 грудня, 2015, 5:26 Події
Луценко: Українці не вірять суддям і адвокатам

Українці не вірять вітчизняним судам і сприймають будь-які їх рішення як необов’язкові до виконання.

Про це лідер фракції «Блок Петра Порошенко» Юрій Луценко сказав в прямому ефірі на одному з телеканалів, – повідомляє «Укрінформ».

«Те, що ми бачимо в останні дні з екранів телевізорів, показує, що в Україні немає ні судів, ні адвокатів, ні вироків, ні захисту. Для того, щоб змінити ситуацію, парламент направив до Конституційного суду зміни, згідно з якими всі судді повинні пройти тестування, після чого залишаться чесні, професійні і, бажано, всі нові. Якщо це станеться, країна отримає справедливість», – зазначив він.

Луценко також загострив увагу на тому, що парламент, нехай і в порушення бюджетного кодексу, вніс важливі зміни щодо податкових ставок та адміністрування податків вже з 1 січня 2016 року.

«Ми могли б стати на позицію, що всі нововведення вводяться тільки з 2017 року, тому що до липня ми нічого не змінили, і нехай країна живе так, як живе. Ми вважаємо, що обіцяне нами зменшення удвічі навантаження на фонд заробітної плати має вже було відбутися. Як і спрощення порядку повернення ПДВ. Це невеликий, але шанс для виходу з кризи», – резюмував Луценко.

Як раніше повідомлялось, лідер фракції «Блок Петра Порошенко» Юрій Луценко зазначив, що його політсила повинна готуватися до перевиборів.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 07:43 :26