субота, 26 грудня, 2015, 13:57 Регіони
У Луцьку новобранці-гвардійці склали присягу на вірність Україні

Сьогодні, 26 грудня, у Луцьку молоде поповнення Національної гвардії України прийняло військову присягу на вірність українському народові.

Свідком події був репортер ZIK-Стрім Павло Мельничук.

На плацу військової частини №1141 присягнули 27 військовослужбовців. Серед них ті, хто отримали повістку, а також хлопці, які з власної ініціативи підписали контракт про військову службу.

 «Сьогодні в нашій частині свято – молоде поповнення другого призову 2015 року приймає присягу. Це 27 людей: двадцять військовослужбовців строкової служби і семеро  - військовослужбовців, які підписали контракти про проходження служби. Військовослужбовці строкової служби, за рішенням Президента, в зону проведення АТО на Сході нашої держави відправлятись не будуть», – повідомив командир військової частини Василь Гуртовський.

На уроче складання присяги нацгвардійцями завітало керівництво області, за традицією військовослужбовців поблагословили священнослужителі. Родичі бійців за складанням присяги спостерігали зі сльозами.

«Відчуваю гордість за сина. Він закінчив інститут, прийшла повістка і пішов в армію. Він вирішив захищати свою батьківщину, не ховається за спинами інших, виконує обов’язок кожного чоловіка, та ще й у такий час для України», – розповіла мати призовника Лілія Гайдучик.

Як інформував ZIK, цього дня майже у всіх військових частинах Національної гвардії України, розташованих в різних куточках держави, присягнули на вірність українському народові близько 2400 військовослужбовців молодого поповнення.

Усі стрім-трансляції телеканалу ZIK дивіться тут.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 22:53 :45