Новини » Київ 22 грудня, 2015, 12:31
Мешканці Кривого Рогу під Верховною Радою вимагають перевиборів мера

Сесійне засідання Верховної Ради, сьогодні, 22 грудня, пікетують кілька сотень мешканців Кривого Рогу. До Києва вони приїхали вимагати перевиборів мера Кривого Рогу та міської ради.

Про це повідомляє репортер ZIK-Стрім Максим Осовський.

Під будівлею парламенту учасники «криворізького майдану» з  національними прапорами скандують  «Вілкула геть!», «Кривий Ріг за чесні вибори!» , «Вілкуляку на гіляку!». Протестну акцію підтримують також мешканці столиці.

«Я брала участь у виборах як член комісії і знаю, що вибори пройшли з фальсифікаціями. У першому турі це було помітно не так сильно, а в другому турі списки членів ДВК були зовсім іншими, аніж ті, що були в голови комісії . Вийшло так, що у голів комісій одні списки, у нас зовсім інші, їх ми отримали по електронній пошті. Коли я запитала в голови комісії чому так, мені відповіли, що так потрібно», – зазначила учасниця протестної акції Надія Жуган.

Мешканці  Кривого Рогу розповіли, що відстоюють своє право на чесні вибори. Вони вимагають, щоб Верховна Рада прийняла законопроект №3303, який передбачає проведення в місті повторного волевиявлення.

Усі стрім-трансляції телеканалу ZIK дивіться тут.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 10:30 :28