Новини » Львів

На Львівщині покінчив життям прокурор, який не пройшов конкурс

Прокурор Павло Хімчук

У Дрогобичі на Львівщині покінчив життя самогубством 36-річний прокурор Павло Хімчук, який не пройшов за рейтингом на посаду у мiсцеву прокуратуру. Він завдав собі дев’ять ножових поранень в живіт та два у шию, помер у реанімації міської лікарні.

Про це написав Сергій Круглов на своїй сторінці у Фейсбук.

Перед самогубством він написав передсмертну записку та залишив допис у Фейсбуці, яке згодом хтось видалив. Повідомлення зафіксували активісти та поширили його у соцмережі.

У своєму передсмертному пості у Фейсбуці Павло Хімчук написав звернення Президенту та Генпрокурору про вчинення щодо нього злочину – доведення до самогубства. Прокурор повідомив, що на нього чинили психологічний тиск і назвав конкретні прізвища місцевих керівників прокуратури.

Павло Хімчук повідомив, що зайняв 24 місце і не проходив за рейтингом на посаду у мiсцеву прокуратуру, але коли з’явилася можливiсть пройти на декретне мiсце, виявилось, що декретні місця вже розподілені для «достойніших».

Речник поліції Львівщини Світлана Добровольска у коментарі IA ZIK повідомила: «18 грудня о 15.50 у Дрогобицький відділ поліції надійшло повідомлення від лікаря міської лікарні про те, що до них доставлено 36-річного місцевого мешканця з колото-різаними ранами живота і шиї».

За цим фактом поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст 120 (Доведення до самогубства) ККУ.

Зі слів Добровольської, подія сталася у чоловіка вдома. Дружина та його родичі стверджують, що перед цим до нього ніхто не заходив. Сам загиблий у лікарні теж повідомив лікарям, що наніс собі поранення самостійно. Від отриманих ран він помер у реанімації.

Без батька залишилася неповнолітня дитина.

 

Loading...