Новини » Події

Під Петербургом в обстановці суворої секретності пройшло весілля доньки Путіна, – ЗМІ

Весілля Катерини Тихонової, яка, за даними багатьох ЗМІ, є донькою Володимира Путіна пройшла в лютому 2013 року на гірськолижному курорті «Ігора» під Петербургом.

Співвласником курорту є сім’я бізнесмена Кирила Шамалова, нареченого президентської дочки, – повідомляє Росбалт.

Вся церемонія пройшла в обстановці секретності, повідомляє РБК з посиланням на Reuters. «Охоронці стояли за кожним кутом і близько нікого не підпускали до церемонії, – сказав джерело Reuters. – Але ми знали, що Кирило і Катерина, дочка Путіна, відзначають весілля».

Всього, за даними агентства, на церемонії були присутні сто чоловік. Reuters зазначає, що перед входом в будівлю, де проходила вечірка, у гостей забирали мобільні телефони. Організатори церемонії, за словами співрозмовників агентства, не бажали, щоб фотографії потрапили в соціальні мережі. На гостях були надіті білі шарфи, на яких були вишиті червоними нитками букви і К. Наречена була в обробленому перлами весільній сукні, а наречений одягнув у темний костюм. Після весілля молодята каталися на трійці, повідомив агентству робітник, який обслуговував церемонію.

Reuters зазначає, що коли фотографу, який був присутнім на церемонії, показали фотографії Катерини Тихонової, той впізнав в ній наречену.

Володимир Путін в ході прес-конференції 17 грудня відмовився обговорювати подробиці життя своїх дочок, зазначивши, що вони «не займаються бізнесом і не займаються політикою».

Випускник юридичного факультету Санкт-Петербурзького університету Кирило Шамалов в 26 років зайняв крісло віце-президента з адміністративної підтримки бізнесу «Сибура». До цього він встиг недовго попрацювати в «Рособоронекспорт», «Газпромі» і Газпромбанку, а потім три роки був спеціалістом у департаменті економіки та фінансів уряду.

Проект «Іннопрактика», яким керує Катерина Тихонова, бере участь в проекті Науково-технологічної долини МДУ вартістю не менше 110 млрд руб. ($1,7 млрд). Вона є членом робочої групи, яка займається опрацюванням деталей концепції долини.

 

Loading...