Новини » Політика

Мін’юст шукатиме юристів, щоб судитися за «російський борг»

Уряд дозволив Мін’юсту винайняти юристів для захисту прав та інтересів України під час розгляду справ щодо вимог по «російському боргу».

Про це йдеться у розпорядженні Кабінету міністрів № 1313-р від 18 грудня, інформує Укрінформ.

«З метою забезпечення належного захисту прав та інтересів України у закордонних юрисдикційних органах і запобігання завданню державі збитків на підставі рішення відповідної міжвідомчої робочої групи дозволити Міністерству юстиції здійснити закупівлю юридичних послуг, пов’язаних із захистом прав та інтересів України під час розгляду у закордонних юрисдикційних органах справ за участю іноземного суб’єкта та України щодо вимог за облігаціями зовнішньої державної позики випуску 2013 року, у 2016 і 2017 роках із застосуванням переговорної процедури закупівлі відповідно до пункту 7 частини другої статті 39 закону України «Про здійснення державних закупівель», – зазначається у документі.

Нагадаємо, у п’ятницю Україна оголосила мораторій на виплату всіх боргів перед РФ, включаючи «борг Януковича», а також борги держхолдингу «Укравтодор» і Конструкторського бюро «Південне» перед російськими банками. Загальна сума боргу, який потрапив під мораторій, перевищила $3,58 млрд.Loading...