Новини » Регіони 17 грудня, 2015, 11:12
На Буковині селяни допомагають патрулювати кордон на власних конях

На Буковині жителі гірських сіл зголосилися допомагати охороняти державний кордон. Люди об’єдналися у добровольчі громадські формування і почали верхи на конях патрулювати уздовж кордону. За свою працю селяни винагороди не просять.

Про це йдеться у сюжеті програми перших західноукраїнських новин «Огляд дня» телеканалу ZIK (щобудня о 21:00).

Жителі села Селятин вдосвіта заступають на допомогу місцевим прикордонникам. Охоронці порядку для відповідальної справи не шкодують навіть власних тварин. Так, з жовто-блакитною пов’язкою на руці та верхи на конях, вони почергово проходять кілометри вздовж державного кордону.

Такій кінній допомозі прикордонники неабияк раді. Адже гірські 70 кілометрів кордону з Румунією подекуди не подолати навіть на службових автомобілях.

«Підрозділ є гірський та важкодоступний. Тому технічні транспортні засоби використовувати всюди неможливо. Навіть такий транспорт з великою прохідністю, як квадроцикл або ж снігохід не завжди можуть впоратися із завданням», – зазначив начальник відділення дільничних інспекторів відділу прикордонної служби «Селятин» Богдан Конюшак.

Долучитися до патрулювання кордону зголосилися понад 70 селян. Завдяки такій співпраці прикордонників із місцевими активістами місяць тому було затримано 10 незаконних мігрантів з Афганістану.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-27 20:22 :25