Новини » Політика 34

Сакварелідзе: Суть істинної роботи Кабміну полягає в імітації управління та реформ

Прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе. Фото: focus.ua

Прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе обурений заявою Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, який обізвав «гастролером» губернатора Міхеїла Саакашвілі. Суть істинної роботи Кабміну полягає в імітації управління та реформ, вони чіпляються за єдину наразі перемогу українсько-грузинської команди – патрульну поліцію». При цьому, їм не лінь критикувати Саакашвілі і його соратників.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе.

«Якщо говорити відверто, ми весь час очікували, коли ж настане цей момент істини, коли ж заговорить більшість з когорти квазі-політиків, які, на мій превеликий жаль, наївно вважають, що саме вони були лідерами Майдану, а не люди, які там стояли і довірили їм цю роль (я пам’ятаю, як особисто три дні стояв з колегами в ті дні на Майдані і щиро дивувався тому, як сила волі народу буквально тягне за собою частину «збанкрутілих» політиків, які безнадійно вичерпали свій ресурс)», – написав прокурор.

«Напевно всі відзначили, яка «божевільна» підтримка «від уряду була весь цей час у Міхеїла і який повний карт-бланш він мав від місцевих політичних кланів. Всі вони з нетерпінням рахують дні і, напевно, захоплюються кожною гривнею, що не надійшла в одеський бюджет для будівництва дороги Одеса-Рені, і отримують неприховане задоволення, коли такі рідні для них «потоки» і «податкові майданчики» з їхньої волі і зусиллю перетікали в Київ або Дніпро», – зазначив він.

«Невже ви й справді думаєте, що українці настільки терплячі, що вони будуть ще довго спокійно дивитися на все це? Адже саме через вас гинуть тисячі українців і «грузинів-гастролерів», як ви їх називаєте, які приїхали захищати вашу землю, яку щиро люблять і вважають рідною. Поки ви і ваші «шнирі» займаються безсовісним захопленням, «кришуванням» потоків і оформленням офшорних кампаній, куди витікають кошти на снаряди та їжу, призначену для патріотів в окопах? При цьому, ви без докорів сумління бравуєте – ну як же так, чому ж Міша за цілих 4 місяці не зміг очистити серединку болота. Хочу вам відкрито сказати – ви дуже глибоко помиляєтеся і забуваєте, хто і як вас привів на ваші посади. Це ті прості люди, благополуччя яких ви холоднокровно крадете прямо на їх очах без тіні сорому. Нахабно і щодня! Я, грузинський українець, «гастролер» з українським паспортом, який ним дорожить і пишається, щодня живу з цією відповідальністю перед українським народом, який втратив надію», – написав Сакварелідзе.

Він продовжив так: «Ви, напевно, не зрозуміли, хто ми такі і якою метою сюди приїхали. Ми намагаємося робити те, що вважаємо правильним, вкладаючи в це весь свій досвід, душу і енергію. Наша команда разом вже 11 років. Ми пройшли і перемоги, і поразки, але є те, що нас завжди об’єднувало – спільні цінності та моральне задоволення від досягнутого результату, а ніяк не потоки і схеми, як це звично для деяких. Ця робота відбивалася в конкретні успіхи, які кожен з нас може побачити за 2:00 польоту над Чорним морем. І таким, як ви, в наших рядах не було місця! Більше того, такі, як ви, або боялися висовуватися (вичікуючи потрібний момент, коли ж ослабне держава) або ж сиділи там, де таким, як ви, і місце».

 

Loading...
Loading...
Loading...