Новини » Світ 15 грудня, 2015, 3:55
Прем’єр-міністра Грузії запросили на саміт з ядерної безпеки

Президент США Барак Обама запросив прем’єр-міністра Грузії Іраклія Гарібашвілі до Вашингтона на саміт ядерної безпеки, який відбудеться з 31 березня – 1 квітня 2016 року.

Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу грузинського уряду.

Американський президент зазначає, що в рамках заходу буде проведено вільний і відкритий діалог у зв’язку з тими заходами, які можна прийняти для затвердження глобальної ядерної безпеки.

«Сподіваюсь, що приєднаєтеся до роботи для досягнення цієї важливої мети. Крім цього, я розгляну питання додаткових зобов’язань, про які США заявить на саміті 2016 року. Грузія ясно проявила свою підтримку ядерної безпеки...» – сказано в листі Б.Обами.

Довідка УНН: Саміт з ядерної безпеки у Вашингтоні стане першою зустріччю такого роду після того, як США і п’ять інших світових держав підписали угоду з Іраном про обмеження його ядерної програми. Форум буде присвячений шляхам «мінімізації використання високозбагаченого урану, охорони вразливих матеріалів, запобігання ядерної контрабанди, а також стримування, виявлення й перешкоджання спробам ядерного тероризму», очолить його Обама.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 01:27 :16