Новини » Львів 15 грудня, 2015, 15:10
Організатор Різдвяного ярмарку сплачує Львову менше, ніж підприємець за оренду ятки

Організатор Різдвяного ярмарку у Львові ТзОВ «Львівські ярмарки» щороку заробляє на цій атракції мільйони гривень, але при цьому сплачує до міського бюджету символічну суму. Оренда тільки однієї ятки для підприємця коштує близько 25 тисяч гривень. Натомість організатор, отримуючи мільйонні прибутки, сплачує місту лише 20 тисяч гривень на рік.

Про це йдеться у сюжеті програми перших західноукраїнських новин «Огляд дня» телеканалу ZIK (щобудня о 21:00).

Щороку у Львові перед новорічними святами відкривається Різдвяний ярмарок. Проте місто від такого довготривалого заходу отримає мізерний та незначний прибуток.

У міській раді переконують, що ціна для підприємства виставлена невелика через те, що крім цієї фірми не було більше охочих організовувати таке дійство.

«ТзОВ «Львівські ярмарки» згідно із чинним законодавством сплачує необхідні кошти відповідно до плати, яка встановлена нормативно-правовими актами. Так, за тисячу метрів квадратних, які вони орендують, підприємство сплачує близько 20 тисяч гривень», – пояснює директор департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич.

Відтак, організатор ярмарку платить місту менше, ніж один учасник за свою ятку. Олег Кравченко на святковому ринку працював 6 років, але цьогоріч від торгівлі відмовся. Чоловік орендував у ТзОВ «Львівські ярмарки» один із дерев’яних будиночків, за що офіційно платив понад 25 тисяч гривень.

«Відповідно до прописаних в договорі умов, ще до початку ярмарку потрібно заплатити за участь у ньому. У попередні роки орендна плата була меншою, проте вже 2014 року сума зросла до 23 тисяч гривень», – розповів приватний підприємець Олег Кравченко.

Якщо помножити цю цифру на кількість задекларованих торгових точок на ярмарку, а це 220 місць, то прибуток підприємства «Львівські ярмарки» складе приблизно 5,5 мільйона гривень.

Директор підприємства запевняє, що товариство працює чесно та сплачує все справно.

«Бюджету завжди потрібно більше коштів. Зі своєї сторони, ми не проти платити більше коштів. Ми живемо у правовому полі України і працюємо згідно із законодавством країни», – зазначив співзасновник і директор ТзОВ «Львівські ярмарки» Ігор Фіняк.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-22 18:35 :14