Новини » Суспільство

Матеріали журналістки телеканалу ZIK про євроінтеграцію визнали найкращими

Наталія Пиртик

Журналістка інфомаційної програми «Огляд дня» на телеканалі ZIK Наталія Пиртик стала переможницею конкурсу «Асоціація з ЄС: що вона дає Україні?» за найкращий оприлюднений матеріал, присвячений Угоді про асоціацію Україна-ЄС. Нагородження відбудеться у вівторок, 15 грудня, у Києві.

Про це повідомляє піар-служба ZIKу.

Журі конкурсу відзначило Наталію Пиртик за ряд сюжетів, присвячених адаптації єврозаконів в Україні, та за активне системне висвітлення проблематики входження країни в ЄС.

Як зазначають ініціатори професійних журналістських змагань, в євроінтеграційному контексті, основною метою проекту є підвищення рівня знань та поінформованості українців щодо Угоди про асоціацію нашої країни з Європейським Союзом, можливостей та викликів, які постануть перед українським суспільством, а також збільшення кількості збалансованої інформації щодо її імплементації.

«Зараз дуже важливо правильно пояснювати населенню про те, як будуть працювати європейські закони в Україні, як на житті простих громадян позначаться ті чи інші дерективи, які ми зобов’язані впроваджувати після того, як підписали Угоди про асоціацію з ЄС. Звичайно, не менш важливо, коли журналіст який займається темами євроінтеграції, як підтвердження якості своєї роботи, отримує високу оцінку від експертів, які добре обізнані у цій темі. Журналістські конкурси – це завжди добре. Це і стимул, і досвід, і аналіз помилок. Крім того, кожна маленька перемога – це початок великого шляху», – сказала Наталія Пиртик.

Наталія Пиртик
Наталія Пиртик

Нагадаємо, протягом листопада громадська організація «Інтерньюз-Україна» та Товариство Лева у партнерстві з Фондом міжнародної солідарності (Польща) провели конкурс серед українських журналістів на найкращі опубліковані матеріали, присвячені Угоді про асоціацію Україна-ЄС, її практичним аспектам, викликам та перспективам. Конкурс є частиною проекту «Точне відображення Угоди про асоціацію Україна-ЄС в українських медіа», що реалізується за кошти Програми «Підтримка демократії», яка фінансується з Програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Довідка ІА ZIK.

Наталія Пиртик працює журналістом з 2010-ого року. З 2011-ого до 2013-ого керувала відділом економіки у газеті «Львівська пошта». З 2014-го працює журналістом економічних новин у програмі «Огляд дня» на телеканалі ZIK. Спеціалізується на темах економіки та євроінтеграції. Автор рубрики «Курс на Європу».

Loading...