Новини » Події 13 грудня, 2015, 12:55
Проукраїнська диверсія на Донбасі: окуповані території залишили без російського ТБ

В окупованому населеному пункті Ровеньки невідомі здійснили підрив однієї з найбільших телевеж. У результаті припинено мовлення російських і місцевих ТВ-каналів. Крім того, в районі цього ж населеного пункту були пошкоджені залізничні колії.

Новину повідомив радник міністра інформполітики Олександр Бригинець.

«Ватники в шоці! Як верещать колаборантські ЗМІ окупованої частини Луганщини, невідомі скоїли вибух під однією з найбільших телевеж у Ровеньках. Геббельс-ТВ зникло на всьому прикордонні з РФ. Сенс життя втрачений) зрозуміло, що наші спецслужби тут ні до чого…. Кажуть, що вибух стався, бо сепари перепили…»- повідомив Бригинець.

Місцеві ЗМІ «ЛНР» повідомили, що 9 листопада відбувся терористичний акт, в результаті якого була виведена з ладу телерадіоподстанція. Однак згадують тільки про припинення трансляції телеканалу «Луганськ 24» і «Козачого радіо». Повідомляється, що ремонтники відновлять мовлення через 10 днів.

Ще два вибухи прогриміли на залізничному полотні поблизу.

«Інцидент стався на станції «Дзержинка» (селище Новодар’ївка). В результаті підриву на шостій залізничній колії зруйнована підошва рейки і дерев’яна шпала. Також на п’ятому залізничному шляху зруйнована дерев’яна шпала», – йдеться в повідомленні «МНС ЛНР».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 11:47 :31