середа, 9 грудня, 2015, 17:15 Регіони
У Рівному після вчорашньої смітникової люстрації посилено охорону облради

Сьогодні апарат Рівненської обласної ради розповсюдив заяву голови Рівненської обласної ради Володимира Ковальчука з приводу подій, які відбулися вчора в приміщенні облради та її його стінами.

 Про це інформує власкор IA ZIK.

«Насильство для цивілізованих людей є абсолютно неприпустимим. Кожен громадянин має право позитивно чи негативно ставитись до тих чи інших людей, явищ, організацій. Але доводити свою правду силовими акціями у, дякувати Богу, мирній області – це шлях не у майбутнє, а у середньовіччя.

Тому інцидент, що стався 8 грудня, внаслідок якого постраждав голова Федерації профспілок Рівненської області Микола Шершун, є неприпустимим. Відповідно я засуджую насильство як явище, незалежно від того, хто внаслідок нього страждає, і вважаю таку ситуацію ганьбою для нашого рідного краю.

Переконаний, що усі конфлікти мають вирішуватися виключно у правовому полі», – зазначається в заяві.

На запитання власкора IA ZIK про те, чому заява оприлюднена лише сьогодні, а не одразу після події і що робиться для унеможливлення подібних інцидентів у головному адмінприміщенні області в майбутньому, радник голови облради Сергій Постоловський повідомив, що текст заяви був готовим ще вчора, однак розісланий він був сьогодні.

За його словами, сьогодні він помітив біля приміщення облради наявність посилених нарядів поліції. Крім того, за даними посадовця, існує урядовий проект, з гідно з яким, з першого січня подібні адмінприміщення має охороняти Національна гвардія.

Як ми вже повідомляли, вчора голову Федерації профспілок області Миколу Шершуна група молодих людей, які називають себе громадськими активістами, кинула у сміттєвий бак.

Сталося це неподалік службового входу у адміністративне приміщення Рівненської обласної державної адміністрації та Рівненської обласної ради.

Група молодих людей вимагала відставки керівника обласного управління лісового господарства Володимира Грицайчука. На їх думку, він представляє інтереси екс-регіоналів. Із цією вимогою вони прийшли до Рівненської ОДА.

У самому приміщенні, але кількома поверхами нижче, як повідомили власкору IA ZIK у прес-службі ОДА, вони зустріли Миколу Шершуна, який багато років очолював лісове управління області. Після цього витягнули його з приміщення та кинули в сміттєвий бак.

Наразі Микола Шершун перебуває в лікарні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 22:25:42