Новини » Львів 8 грудня, 2015, 13:20
Хлопців після АТО не беруть на роботу, бо хочуть здорових і безпроблемних, – волонтер

Хлопців після проходження служби у зоні АТО ніхто не хоче брати на роботу. Кожен хоче здорового працівника, безпроблемного, який би працював за маленьку зарплату.

Про це сьогодні, 8 грудня, у коментарі журналістам заявив представник волонтерського центру для бійців АТО «Патріот» Руслан Швагуляк.

Він розповів, що «Патріот» уже рік займається працевлаштуванням бійців, які повернулися з АТО. За цей час вдалось роботу знайти лише 40 хлопцям.

«На роботу після АТО хлопців ніхто не бере. А це найкращі наші хлопці. Це не ті, які на дивані лишилися, а ті, хто ризикує життям. Вони повертаються в нікуди. Їм ніхто прямо не говорить: «Я тебе туди не посилав», – але їх ніхто радо не чекає, не допомагає і на роботу не бере», – сказав Руслан Швагуляк.

На його думку, така ситуація з працевлаштуванням склалась, бо «кожен хоче брати здорового працівника, безпроблемного і на маленьку зарплату».

Волонтер додав, що все-таки є працедавці, що погоджуються взяти на роботу демобілізованих. Деякі з них навіть колективи сформували майже повністю з учасників АТО. До прикладу, на лінію у столярний цех взяли вісім бійців.

«Їм є, про що поспілкуватися, вони один одного підтримують, допомагають. Якби демобілізований боєць був одним в колективі, йому було б важче», – зазначив Руслан Швагуляк.

Нагадаємо, директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк повідомив: якщо із загальної кількості шукачів роботи Львівський обласний центр зайнятості працевлаштовує кожного третього, то серед учасників АТО – кожного десятого.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-26 08:57 :28