live
Новини » Події 317

Бойовик Безлер завів у засідку російську колону під Амвросіївкою

Польовий командир бойовиків «ДНР» Ігор Безлер завів у засідку російську колону техніки, знищену в районі Авмросієвкі 23 серпня 2014 року бійцями ЗСУ.

Про це розповів бойовик ДНР Валерій Глухарев, яктй воював у загоні Безлера і отримав поранення в тому бою, – інформує «Четверта влада».

Також, ці слова підтверджує Михайло Баркашов – син глави російської неонацистської організації «Російська Національна Єдність» Олександра Баркашова

За його словами, бойовики в той день втратили вбитими 86 осіб.

Мова йде про колону, спалену біля села Лисич’є, яке розташоване в 7 кілометрах від російського кордону, на дорозі, що з’єднує КПП Успенка і Амвросіївку. Інцидент стався 23 серпня 2014 року, в дні кровопролитних боїв за Іловайськ. В той день колона під керівництвом Безлера, що складається з декількох легкових машин, БТР-ів та військових вантажівок, прямувала з Донецька в Росію, але потрапила в засідку до українських прикордонників і була розстріляна

У мережі є кілька відеозаписів, на яких відображені спалені автомобілі і загиблі бойовики, зроблені українськими військовими, так і бойовиками ДНР, які захопили цю територію через кілька днів після бою.

Loading...
Loading...
Loading...