Новини » Події 7 грудня, 2015, 13:59
Сироїд заявляє, що є підстави для повторних виборів у Кривому Розі

Тимчасова спеціальна комісія Верховної Ради з питань перевірки фактів порушень під час проведення повторного голосування на виборах Криворізького міського голови 15 листопада 2015 року бачить підстави для проведення повторних виборів в Кривому Розі.

Про це заявила віце-спікер парламенту Оксана Сироїд на засіданні погоджувальної ради ради, передає УНІАН.

«Саме тоді, коли виконується рішення суду, коли міська виборча комісія намагається виконати рішення суду, в той час, коли засідає в парламенті тимчасова спеціальна комісія, саме в цей час пан Вілкул, який вважає себе законно обраним міським головою, приходить в мерію, чим провокує ситуацію і фактично призводить до майже насильницьких дій», – зазначила Сироїд.

Вона звернулася до керівників усіх фракцій з тим, щоб «ми якомога швидше знайшли рішення цієї проблеми».

«Зараз, саме в ці хвилини, засідала ТСК і прийняла рішення про те, що були порушення. І ці порушення можуть бути підставою для проведення повторних виборів. Я хочу, щоб ми це рішення прийняли на цьому тижні, для того, щоб врегулювати ситуацію, і щоб люди могли мирно вирішувати свою долю і забезпечити своє право на вибір», – сказала Сироїд.

Як відомо, згідно з офіційними результатами другого туру виборів мера Кривого рогу, міським головою 15 листопада був обраний представник «Опозиційного блоку», чинний міський голова Юрій Вілкул, який отримав 89 209 голосів виборців. Його суперник, представник «Самопомочі» Юрій Милобог отримав 88 457 голосів.

За заявою представників «Самопомочі» було відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу (службове підроблення) за фактами порушення виборчого законодавства під час другого туру виборів мера Кривого Рогу.

Голова ЦВК Михайло Охендовський заявив, що у Центрвиборчкому немає підстав ставити під сумнів законність дій міської виборчої комісії Кривого Рогу щодо встановлення результатів виборів мера.

26 листопада Верховна Рада створила ТСК з перевірки порушень під час виборів Криворізького міського голови.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-26 22:12 :38