Новини » Львів 4 грудня, 2015, 14:11
У Львові літні люди презентували новорічну виставку-ярмарок

До Дня інваліда у Львові літні люди презентували новорічну виставку-ярмарок. Упродовж місяця вони власноруч виготовляли ялинкові гірлянди, прикраси та різдвяні вінки.

Про це йдеться у сюжеті програми перших західноукраїнських новин «Огляд дня» телеканалу ZIK (щобудня о 21:00).

Переселенка з Донецька пані Лідія виготовляла новорічні листівки з неабияким захватом. Рукоділля відволікло жінку від сумних спогадів про дім. Пані Лідія й досі пам’ятає, як утікала з рідного Донецька до Львова.

«Я вдячна, що мене тут, у Львові, приймають як свою. Я себе тут відчуваю майже як вдома. У цьому закладі такі люди, як я, дійсно отримали порятунок від того страху та замороженого стану, який зараз є у Донецьку», – розповідає пенсіонерка пані Лідія.

У львівському центрі соціальної допомоги літні люди мають справжнє товариство. Для них організовують творчі вечори, кіноперегляди, цікаві бесіди та екскурсії містом.

Майстер-класи із рукоділля пенсіонерам запропонували вперше. Так, вони вже створили стільки різдвяних вінків, листівок, ляльок-мотанок, що краму навіть й на новорічний ярмарок назбиралось.

«Люди, незважаючи на свій вік, хочуть бути активними, корисними, хочуть бути в суспільстві визнаними», – зазначила волонтер БФ «Карітас-Львів УГКЦ» Надія.

На святковий ярмарок учасники прийшли у вишиванках, адже відкривали його урочисто. Покупці були захопленні якістю та красою виробів, тому купували собі не один новорічний сувенір.

Отримані від продажу кошти підуть на фінансування соціального центру та підтримку самих пенсіонерів, більшість з яких є малозабезпеченими. А вже наступну акцію волонтери планують організувати до Нового року. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 22:22 :12