live
Новини » Львів

До міжнародного Дня волонтера діти та пенсіонери у Львові готуватимуть обід для безхатченків

До міжнародного Дня волонтера, 5 грудня, діти з ВГО «Асоціація – Моя родина», спільно із Львівським територіальним центром, готуватимуть обід для безхатченків.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«Львів завжди на крок попереду інших міст у питаннях соціальних ініціатив. У нас дуже багато волонтерів та людей, які хочуть і можуть робити добрі справи. І це не тільки студенти чи бізнесмени, а й ті, кого усі звикли вважати соціально незахищеним класом: діти-сироти та пенсіонери. Вони також хочуть робити добрі справи, також хочуть почувати себе корисними. Тому, 5 грудня до Міжнародного дня волонтера пенсіонери з Львівського територіального центру та діти з Всеукраїнської громадської організації «Асоціація – Моя родина» об’єднаються, щоб приготувати для безхатченків смачний обід», – йдеться у повідомленні.

Ми хочемо таким чином привернути увагу до тих, хто потребує допомоги, і донести одну думку: «Якщо діти і пенсіонери можуть робити добрі справи, то що зупиняє вас?», – розповіла Марта Присяжнюк, координатор проекту від товариства допомоги «Свербивус».

Організатором заходу є громадське об’єднання «Свербивус». Обід готуватимуть у Центрі обліку бездомних, що на вул. Кирилівській, 3а. Початок – о 12:00.

 

Loading...